فارس

شورای اقامه نماز استانداری فارس تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ دوم بهمن ماه، شورای اقامه نماز استانداری فارس به ریاست کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس و کلیه اعضای شورای نماز در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: نماز در راس امور است و باید تکیه گاه محکمی برای خادمین به نماز در ادارات و نهاد ها باشد. وی افزود: براساس آیه شریفه قرآن حضرت ابراهیم(ع) در بیابان بی آب و علف وقتی که به سمت مکه حرکت می‌کرد دعا کرد خدایا من فرزندانم را در این بیابان بی آب و علف رها کردم جهت اقامه نماز. یعنی اینکه ای کسی که در مسند ریاست نشسته ای باید نسبت به اقامه نماز کوشا و پر تلاش باشی.

اقامه نماز استانداری فارس

در ادامه این جلسه جرسح دبیر اقامه نماز استانداری فارس دستور کار جلسه شورای اقامه نماز را بیان کرد. بر اساس این دستور کار وظایف و تکالیفی که بر دوش ادارات گذاشته شده بود براساس مصوبه دوم شورای اقامه نماز به تفصیل موضوع پرداخته شد که هر یک از نمایندگان ادارات نسبت به وظایف خود پاسخگو باشند.

در پایان این جلسه پیرامون برگزاری اجلاس سراسری نماز استان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان بحث و تبادل نظر و مقرر شد در هفته آخر بهمن ماه اجلاس نماز استان برگزار شود.

اقامه نماز استانداری فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا