اخبارفارس

نهمین اجلاس نماز استان فارس در روز شنبه نوزدهم اسفند برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ شانزدهم اسفند ماه، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در گفتگو با روابط عمومی، پیرامون نهمین اجلاس ستاد اقامه نماز استان مطالب را ایراد کرد.

در این مصاحبه مدیر ستاد اقامه نماز گفت: نهمین اجلاس نماز استان شنبه نوزدهم اسفند ماه به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در تالار سعدی برگزار خواهد شد.

ذوالانوار در ابتدا گفت: از کلیه دستگاه ها، نهاد ها و ائمه دعوت شده تا در این اجلاس حضور بهم برسانند. همچنین صدا و سیما و خبرگزاری جنوب، پوشش خبری را انجام می‌دهند. در چند جلسه هماهنگی که در این مدت برگزار شد، قرار بر این شد که از فعالین نماز در اقشار مختلف جامعه شامل مدیر فرماندار، دانش آموز، فرهنگی، کاسب و… تقدیر شود.

وی در ادامه افزود: از بین تمامی دستگاه های اجرایی فعالین شایسته تقدیر در استان ۲۳ دستگاه بوده که توسط پرسشنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز کشور مورد ارزیابی قرار گرفته و این رتبه شایسته تقدیر را کسب کرده‌اند.

ذوالانوار افزود: همچنین پس از تحقیق و بررسی در کلیه اقشار مختلف و بر اساس عملکرد آنان در سطح جامعه در توسعه و ترویج امر اقامه نماز از ۱۵ شخصیت حقیقی و حقوقی که در توسعه و ترویج نماز اثربخش بوده‌اند تقدیر خواهد شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: سخنران ویژه مراسم دکتر رضایی مشاور رئیس جمهور در امر نماز می باشد و ۱۱۶ روحانی که در سال تحصیلی جدید در مدارس شهر شیراز به اقامه نماز جماعت پرداخته‌اند نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ذوالانوار در پایان ضمن دعوت از اقشار مختلف جامعه از کلیه عزیزانی که در برگزاری و میزبانی اجلاس نماز، مخصوصاً دانشگاه فرهنگیان تلاش کرده و زحمت کشیده‌اند، تشکر و تقدیر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا