اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فارسان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فارسان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ملک پور امام جمعه فارسان، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فارسان، فرماندار و مسئولین شهرستانی، روز دوشنبه، ششم آذرماه، در سالن جلسات فرمانداری شهرستان فارسان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین ملک پور امام جمعه فارسان در خصوص توجه به اقامه نماز اول وقت و و برکاتی که نماز در زندگی فردی و اجتماعی مومنان دارد گفت: اگر در گسترش فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر که از واجبات هر شخصی در جامعه اسلامی است، کوتاهی شود، تفکر و باورهای دیگر جایگزین آن می‌شود.

وی افزود: یکی از راهکارهای مهم صیانت از جوانان کشورمان توجه به امر نماز است، همچنین به نقش تاثیر گذار نماز در جلوگیری از وسوسه های شیطان در جوانان با ایمان ، تربیت فرزندان صالح و مومن با تکیه بر برپائی نماز اول وقت که پدران و مادران در هر خانواده ایفا می کنند و الگو برداری فرزندان از سبک زندگی اسلامی ایرانی و محیط فرهنگی و قرآنی که در هر خانواده ای حاکم است توصیه نمودند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رئیسی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فارسان با اشاره به برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در شهرستان فارسان اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش، دانشگاه ها و رسانه از دستگاه‌هایی هستند که باید بطور ویژه پیگیر مسائل برگزاری اجلاس نماز در شهرستان فارسان باشند که این امر با تشکیل کمیسیون‌ تخصصی اجلاس نماز در شهرستان فارسان محقق خواهد شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فارسان خاطر نشان کرد: مهمترین هدف برگزاری اجلاس شهرستانی نماز معرفی الگوهای موفق در حوزه نماز و ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان است که این امر با همکاری دستگاه های متولی میسر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا