اخباراصفهان

اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: تبیین دین اسلام برای جذب جوانان و نوجوانان بدون اخلاق و نماز امکان پذیر نیست.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه برگزار شد.

این اجلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین شامحمدی امام جمعه شهرستان، جمعی از مسئولین فریدونشهر و بیش از ۳۰۰ دانش آموزان در دانشگاه پیام نور شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: مقدس شمردن نماز و اخلاق خوب مسئولین در برخورد با نسل نو، از راه های جذب جوانان و نوجوانان به امر مهم نماز است.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ادامه داد و گفت: تبیین دین اسلام برای جذب جوانان و نوجوانان بدون اخلاق و نماز امکان پذیر نیست و این موارد از ارکان اصلی دین می باشند.

وی اظهار کرد: برای جذب دانش آموزان باید دانسته های آنها را راجع به اسرار نماز و آثار و برکات نماز بالا ببریم، آنها را با این مهم بیشتر آشنا کنیم و به شبهات و سوالات آنها پاسخ دهیم.

رنجبر افزود: وقتی دانش آموزان آثار و برکات نماز را بدانند قطعا به این کار گرایش پیدا می‌کنند و درک می کنند که اگر خداوند می‌فرماید نماز بخوانید بخاطر خود انسان است.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان اضافه کرد: اخلاق و منش، موثرترین کار برای جذب دانش‌آموزان است و فرد تبیین کننده حتما خود باید نمازگزار باشد تا تبیین درست صورت بگیرد.

لازم به ذکر است هم زمان با اولین اجلاس نماز دانش آموزی فریدونشهر، نمایشگاه نماز نیز افتتاح شد.

اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر اصفهان

اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر اصفهان

اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر اصفهان

اولین اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان فریدونشهر اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا