اخبارکردستان

دیدار فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بیجار با امام جمعه شهرستان

فرماندار بیجار: توجه به نماز امید آفرین و روحیه بخش است و بی شک تمرکز بر این امر الهی می تواند در مسیر کار و تلاش گره گشا باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، ششم فروردین ماه فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بیجار در معیت دبیر شورای اقامه نماز شهرستان با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام خورشیدی امام جمعه شهرستان بیجار ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال جدید اظهار کرد: همانطوری که در پیام نوروزی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره شد امسال سال تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده که امیدواریم همه مسئولین با همت مضاعف و احساس مسئولیت بیشتر بتوانند در جهت تحقق شعار سال موفق عمل کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با بحث نماز گفت: اقامه نماز باید در تمامی ادارات شهرستان سرلوحه امور قرار گیرد و مسئولین با اهتمام بیشتر به این فریضه الهی بپردازند و صف نماز جماعت با رونق بیشتر در ادارات دایر گردد.

در ادامه فرماندار شهرستان ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: همه ما ملزم به اطاعت از مقام معظم رهبری و تلاش برای تحقق شعار سال هستیم و امیدواریم در پناه حق تعالی در این مسیر خوب عمل کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در باب فریضه الهی نماز اظهار داشت: توجه به نماز امید آفرین و روحیه بخش است و بی شک تمرکز بر این امر الهی می تواند در مسیر کار و تلاش گره گشا باشد.

در پایان این دیدار صیاد کرانی دبیرشورای اقامه نماز شهرستان گزارش مبسوطی از فعالیت های نمازی ادارات شهرستان در سال گذشته را ارائه دادند.

دیدار فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بیجار با امام جمعه شهرستان دیدار فرماندار و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بیجار با امام جمعه شهرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا