اخبارتهران

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با امام جمعه شهرستان پاکدشت دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست و گفتگوی حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه حجت الاسلام و المسلمین اردستانی دبیر اقامه نماز شهر ستان پاکدشت با حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان در تاریخ دوم دی ماه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این دیدار دبیر اقامه نماز شهرستان پاکدشت گزارشی از وضعیت ترویج فرهنگ نماز را در ادارات و سطح شهرستان را تشریح کرد .

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: انتظار ما از شهرستان پاکدشت این است برگزاری اجلاس دانش آموزی و دانشجویی در آینده نزدیک را در شهرستان پاکدشت شاهد آن باشیم.

وی گفت: از جمله اقداماتی که بایستی در شهرستان پاکدشت صورت پذیرد، پیگیری مصوبات جلسه گذشته شورای اقامه نماز شهرستان  می باشد، که چه دستاورده هایی را به همراه داشته است.

نور محمد پور گفت: از جمله اقدامات و فعالیت هایی که باعث ترویج فرهنگ نورانی نماز می شود برگزاری دوره های آموزشی ائمه جماعات مدارس و مساجد می باشد که موجب  توانمند سازی ائمه جماعات می گردد.

در پایان امام جمعه پاکدشت گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان،  از اقداماتی که موجب تقویت اقامه نماز در سطح شهرستان به ویژه در بین نسل نو که آینده سازان ایران اسلامی خواهند بود با توان قدرت پشتیبانی  و حمایت می شود.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با امام جمعه شهرستان پاکدشتدیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با امام جمعه شهرستان پاکدشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا