اخبارمرکزی

حضور مدیران و مسئولین ادارات در نماز جماعت، باعث تشویق کارکنان خواهد شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام سید احمد مهدی نژاد امام جمعه شهرستان شازند، با هدف تبیین برنامه های ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شهرستان ها، بخش ها و روستاها، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام مهدی نژاد ضمن تسلیت ایام، در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و نماز در سطح جامعه با استفاده از رسانه های اجتماعی مطالبی را بیان کرد و گفت: اگر فرهنگ قرآن و نماز در نسل جوان از طریق رسانه های اجتماعی گسترش داده شود، مبارزه با آسیب های اجتماعی هموارتر می شود و برای گرفتن نتیجه مطلوب رسانه ها خیلی تاثیرگذار خواهند بود، که این امر مستلزم همکاری ستاد اقامه نماز، چه در استان، چه در شهرستان ها، با صدا و سیما و خبرگزاری ها محقق می شود.

وی در ادامه آمادگی کامل خود را برای همکاری با ستاد اقامه نماز استان و شهرستان برای برگزاری دوره ها و برنامه های آموزشی و فرهنگی در سطح شهرستان را اعلام کرد.

حجت الاسلام رودبارانی نیز در ادامه ضمن ابلاغ سلام استاد قرائتی و تسلیت ایام و تقدیر و تشکر از حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه شهرستان شازند برای همکاری با ستاد اقامه نماز، گفت: امیدواریم با تلاش خوب و مثمر ثمر مسئولین، شاهد توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، نماز و انتظار در سطح شهرستان شازند باشیم.

وی گفت: باید عوامل و راه های جذب و تشویق جوانان و کارکنان ادارات به اقامه نماز را بررسی کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم، این کار مستلزم حضور مدیران و معاونین ادارات و مدیران و معلمان مدارس در نماز جماعت می باشد، چون باعث تشویق آنها برای شرکت در نماز جماعت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا