سیستان و بلوچستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه شهرستان زابل دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، در تاریخ هشتم آذرماه سنجرانی،مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد و دبیر شهرستان زابل با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در محل مصلی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار و گفتگو
دیدار و گفتگو

در این دیدار سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به ارائه گزارشی از فعالیتهای ستاد اقامه نماز استان در دو حوزه فرهنگی و آموزشی و نظارت و ارزیابی در دستگاه های اجرایی پرداخت.

وی در ادامه از وضعیت برگزاری نماز در شهرستان زابل گفت و اشاره کرد که نماز و اقامه آن باید سرلوحه کار مسئولین باشد.

سنجرانی گفت: هدف از ارزیابی و نظارت عملکردی ستاد اقامه نماز استان در دستگاه ها بررسی تکالیف برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز است که از سوی بالاترین مقام دستگاه و نماینده رئیس جمهور در امر نماز و حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور تفاهم و امضا شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهار داشت: انشاالله امید داریم در آینده شاهد برگزاری نماز جماعت و برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی متنوع در تمامی ادارات شهرستان زابل باشیم.

در پایان این دیدار سنجرانی ضمن عرض تقدیر و تشکر از حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با اهداء یک جلد کلام الله مجید خواستار همکاری با حجت الاسلام والمسلمین ظریف صیادی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا