اخبارکرمانشاه

از نمازخانه و مساجد محور مواصلاتی شرق استان کرمانشاه بازدید بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، امروز یکشنبه سیزدهم اسفند ماه، اعضای کمیته نظارت و ارزیابی از عملکرد متشکل از ،نمایندگان رهداری، شرکت نفت، ستاد اقامه نماز، بهزیستی ، از مساجد، نماز خانه ها، جایگاههای سوخت، رستورانها و مجتمع های خدماتی بین راهی شرق استان ، مسیر کرمانشاه به گنگاور؛ بازدید و ضمن بررسی نحوه خدمات رسانی موانع و مشکلات پیش رو را رصد کردند.

این کارشناس وضعیت کنونی محور مواصلاتی شرق استان ، مسیر کرمانشاه به کنگاور در جهت رفاه حال مسافرین عزیز به منظور اقامه نماز را مناسب توصیف و بر استمرار این نظارت ها تا پایان تعطیلات نوروزی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: در این مرحله طی بازدید های انجام گرفته و رصد موانع و مشکلات و محاسن معایب در نظر است  مراکزی که به نحو شایسته ای عمل کرده مورد تشویق و مراکز  دارای نقص نیز نسبت به مورد نقص ارشاد و راهنمایی شده و در صورت عدم توجه تذکرات لازم داده شود.

خزایی کارشناس ستاد استان  گفت: با عنایت به نزدیکی ایام نوروز و تردد مسافرین و نیز تقارن آن با ماه مبارک رمضان، طبق برنامه زمانبندی که در استان اتخاذ شده ، قرار است  طی چندین مرحله کلیه مسیر های مواصلاتی استان و مسیر عبور مسافرین بصورت مستمر مورد بازدید قرار گرفته تا کلیه شرایط برای اقامه نماز میهمانان نوروزی و مسافرین به نحو شایسته فراهم گردد .

از نمازخانه و مساجد راه های موصلاتی شرق استان کرمانشاه بازدید بعمل امد

از نمازخانه و مساجد راه های موصلاتی شرق استان کرمانشاه بازدید بعمل امد

از نمازخانه و مساجد راه های موصلاتی شرق استان کرمانشاه بازدید بعمل امد-4

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا