اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از نمازخانه مدارس بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز دوشنبه، هفدهم مهرماه، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از نمازخانه مدارس بازدید کرد.

در این بازدید حدود ۱۰ مدرسه از شهر سمنان، مهدی شهر و سرخه مورد بازدید قرار گرفت و شمس الدین از کمبودهای موجود در نمازخانه ها به اتفاق مسئولین محلی مطلع شد و تذکراتی داد.

در بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از مدارس، مقرر شد برای برخی از مدارس فرش سجاده ای نو تهیه شود و ملزومات نمازخانه ای که از قبل تهیه شده بود برای برخی از مدارس ارسال شد. دو مدرسه تذکرات جدی گرفتند و قرار شد در مدت معین نواقص برطرف گردد.

شمس الدین در این بازدید با تذکر بر اینگه محیط نمازخانه باید جاذبه داشته باشد و دانش آموزان با اشتیاق وارد این محیط شوند گفت: این بازدید ها استمار خواهد داشت و امیدواریم تمام مسائل مربوطه پیگیری گردد.

وی همچنین بر بهداشت و تهویه نمازخانه ها تاکید ویژه داشت و مقرر گردید تیم مربوطه بصورت مداوم پیگیر امور مربوطه باشند وگزارش ها را ارسال کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مدارس بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مدارس بازدید کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مدارس بازدید کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا