اخبارلرستان

نمازخانه‌های مدارس لرستان مفروش می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به ساخت نمازخانه در تمام مدارس بالای ۳ کلاس لرستان، گفت: تمام مدارس لرستان با فرش سجاده‌ای مفروش می‌شود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در خصوص مفروش کردن نمازخانه ها اظهار داشت: تلاش می شود مدارس استان از لحاظ ساخت و ساز و فرش و دیگر تجهیزات مورد نیاز مشکلی نداشته باشد و همه نمازخانه‌های مدارس لرستان به فرش سجاده‌ای و دیگر تجهیزات مورد نیاز نمازخانه‌ها مجهز شود.

وی گفت: ساخت نمازخانه مستلزم مفروش بودن آن با فرش سجاده ای مرغوب و برخورداری از موارد چون محراب و کتبیه است که در این میان زیبا سازی فضا و داشتن کفشداری نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسئول عنوان کرد: امسال بیش از دو  هزار متر مربع فرش نمازخانه خریداری و در نمازخانه های استان توزیع می شود و سعی مان این است که بتوانیم زمینه ای فراهم کنیم تا نمازخانه ای در مدارس استان از لحاظ فرش و سرویس بهداشتی مشکلی نداشته باشد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در پایان گفت: همه نمازخانه‌های مدارس لرستان به فرش سجاده‌ای و دیگر تجهیزات مورد نیاز نمازخانه‌ها مجهز می‌شوند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا