اخبارکهگیلویه و بویراحمد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گچساران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویراحمد، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گچساران با حضور امام جمعه، فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز ودیگر دستگاه های اجرایی دوشنبه سوم بهمن ماه درمحل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا دبیرستاد اقامه نماز شهرستان گچساران با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز و قرائت پیام مقام معظم رهبری در سی امین اجلاس سراسری، تلاش مسئولین و همه آحاد مردم را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز مورد تأکید قرار داد .

حجت الا السلام هاشمی منش امام جمعه شهرستان گچساران به راهکار های توسعه و گسترش فرهنگ نورانی نماز و برنامه ریزی جهت برنامه های این واجب الهی اشاره کرد و گفت: برای معرفی نماز به عنوان یک موهبت الهی به آحاد جامعه، بویژه نوجوانان و جوانان، باید در شهرستان برنامه های متنوع و متناسب پیش بینی گردد و از همه توان و ظرفیتهای موجود شهرستان در جهت گسترش فرهنگ نماز استفاده نمود.

وی افزود: در آستانه ایام البیض هستیم لازم است از این فرصت طلایی فرهنگی جهت آشنا ساختم جامعه وجوانان به مفاهیم اسلام ومعنویت حد اکثر استفاده را نمود.

فرماندار شهرستان گچساران به اهمیت مسأله نماز تأکید کرد وگفت: اقدامات دستگاه ها برای توسعه وترویج نماز وبرنامه های فرهنگی نماز باید در شأن ومنزلت نماز باشد.

در پایان اعضا دستگاه ها نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

برگزاری چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گچساران

برگزاری چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گچساران

برگزاری چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گچساران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا