اخبارگلستان

چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش برگزار شد

اجلاس نماز شهرستان گالیکش در روز بیست و پنج آذر ماه، در حسینیه صاحب الزمان(عج) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش با حضور فرماندار و معاونین، بخشدار مرکزی، شهرداران، اعضای شورای اقامه نماز و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در سالن جلسات فرمانداری در روز سیزدهم آذرماه برگزار شد.

میرنیا فرماندار گالیکش ضمن قدردانی از ستاد اقامه نماز شهرستان و مردم ولایت مدارکه در مراسم تشیع پیکر شهید تولی حضور پررنگ داشته اند، به بیان نکاتی پیرامون اجلاس نماز پرداخت و اظهار داشت: اجلاسیه باید با اصالت مذهبی شهرستان و به گونه ای تبلیغ شود که جایگاه و سبقه انقلابی شهرستان لحاظ و شهرستان رنگ و بوی معنویت نماز را بخود بگیرد .

وی ایجاد کانال هایی جهت محتوا سازی متشکل از دستگاههای خدماتی، اجرایی، فرهنگی، فعالین حوزه نماز و هیات امنای مساجد را پیشنهاد و اضافه کرد: کلیه اقداماتی که در حوزه نماز انجام می شود را در این بستر بارگذاری و منتشر کنید.

میرنیا برگزاری دوره توجیهی آموزشی برای فعالین حوزه نماز با عنایت به ظرفیت ستاد اقامه نماز استان و بهره گیری از اساتید توانمند را از دبیر ستاد اقامه نماز خواستار شد و هماهنگی با مدیر اقامه نماز استان در این راستا را یادآور شد.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان خواستار کارهای فرهنگی تاثیرگذار در حوزه نماز از جمله نقاشی و دیوار نگاری در روستاها، شهرها، دانشگاهها و ادارات شهرستان شد.

در این جلسه مصوب شد، برگزاری اجلاس استانی نماز در گالیکش با توجه به آمادگی شهرستان در سال آینده از طرف اعضای ستاد اقامه نماز پیشنهاد شود و جهت محتوا سازی، کانالی متشکل از دستگاههای خدماتی، اجرایی، فرهنگی، فعالین حوزه نماز و هیات امنای مساجد راه اندازی و در فضای مجازی انتشار گردد.

همچنین مقرر شد با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان دوره توجیهی و آموزشی برای فعالین حوزه نمازبرگزار شود و نقاشی و دیوارنگاری با مضامین نماز در روستاها، شهرها، دانشگاهها و ادارات توسط متولیان امر اجرا گردد.

از دیگر مصوبات این جلسه برگزاری اجلاسیه نماز شهرستان در حسینیه صاحب الزمان(عج) در روز بیست و پنج آذر ماه بود.

 جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش  جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش  جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش  جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گالیکش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا