اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل گاز استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان،  شورای اقامه نماز اداره کل گاز استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی با موضوع بررسی وضعیت برنامه‌های نمازی و فرهنگی در تاریخ چهارم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل گاز استان اظهار داشت: نماز ارتباط قلبی انسان با خداوند بلندمرتبه است و هرچه کیفیت آن بهتر باشد، ارتباط انسان با خداوند قوی‌تر می‌شود و یکی از راهکارهای اشاعه و ترویج نماز در جامعه، سرلوحه قرار دادن منویات رهبر انقلاب درباره نماز است که باید همه به آن مراجعه و نسبت به آن تدبر کنند.

وی گفت: برپایی نماز در دستگاه‌های اجرایی به راندمان کاری و رسیدن به اهداف سازمانی کمک شایان توجهی می‌کند لذا موانع موجود در بهره‌گیری از اقامه نماز جماعت در دستگاه‌های اجرایی باید رفع شود.

چراغی عنوان کرد: مکان‌هایی را که برای نمازخانه در ادارات انتخاب می شود باید یکی از بهترین مکان‌های در اداره باشد و از لحاظ تجهیزات و وسایل مربوط به نمازخانه مجهز و تکمیل باشد و نمازگزاران در مساجد و نمازخانه‌ها میهمان خداوند هستند و باید میهمان را تکریم نمود.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: تناسب فضای نمازخانه‌ها با تعداد نمازگزاران، بکارگیری سامانه صوتی متناسب، وجود ملزومات داخل نمازخانه، نصب سامانه گرمایشی و سرمایشی و دسترسی آسان به وضوخانه از جمله ویژگی‌های یک نمازخانه مناسب خواهد بود.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل گاز استان لرستانبرگزاری شورای اقامه نماز اداره کل گاز استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا