فارس

از اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز فارس، در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس به همراه کارشناسان این ستاد ضمن حضور و بازدید اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان با مدیرکل این اداره دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سید مهدی هاشمی با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) که میفرمایند: ” نماز وسیله تقرب و نزدیک شدن هر پارسایی به خداست” ابراز داشت: حفظ شعائر دینی منجمله برپایی نماز جماعت ظهر و عصر در محیط ادارات گامی ارزشمند در ترغیب همکاران و مراجعین به انجام این فریضه الهی، نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و استمرار راه مقدس شهدا می باشد.

همچنین وی ضمن اشاره به فعالیت های صورت پذیرفته در این زمینه طی سال گذشته در این اداره کل و به تبع آن ادارات تابعه ثبتی استان، تشکیل ستاد اقامه نماز ثبت فارس و پیگیری مستمر مصوبات سازمانی در این راستا، نظارت مستمر بر وضعیت نمازخانه های ادارات تابعه، پخش اذان در ادارات، نصب بنر با مضامین نماز در محیط ادارات تابعه و تجلیل از فعالان این عرصه را بخشی از اقدامات انجام گردیده دانست.

در بخشی از این دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک فارس با اهدای لوح سپاس از قائم مقام و کارشناسان این ستاد تقدیر به عمل آورد.

در پایان این نشست حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر از عملکرد ثبت فارس در زمینه برپایی هر چه باشکوه تر نماز جماعت ظهر و عصر مستند سازی این اقدامات با هدف بارگزاری در سامانه “سجاده” بمنظور درج در ارزشیابی را تاکید داشت.

قابل ذکر است پس از این دیدار حاضرین در این نشست با حضور در نمازخانه اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس فریضه الهی نماز جماعت ظهر و عصر را برپا داشتند.

اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا