اخباراصفهان

از نمازخانه اداره کل زندانهای استان اصفهان بازدید شد

کارشناس نظارت و ارزیابی: زندانیان با اقامه نماز می توانند خودسازی کرده و با شخصیت جدید در جامعه حضور پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز دوشنبه بیستم شهریورماه، ضمن حضور در اداره کل زندانها، از نمازخانه و نماز جماعت آن بازدید کرد.

مجتبی مهروریان در این بازدید بیان داشت: اقامه نماز جماعت در زندان یکی از اموری است که موجب بازگشت زندانی به مسیر صحیح می شود.

وی ادامه داد و گفت: زندانی در زندان نیاز به خودسازی دارد و زمانی که به صورت مستمر در نماز جماعت شرکت کند، احساس آرامش و خودسازی پیدا می کند چرا که با اقامه نماز معشوق و تکیه گاه قوی پیدا نموده است.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزاری دوره های نمازی با موضوع آثار و برکات نماز را به مسئولین زندان برای زندانیان پیشنهاد داد و بیان کرد: زندانی با آگاهی از این آثار و برکات به این امر مهم روی می آورد و انگیزه ای در خود سازی جهت حضور در جامعه با چهره ای جدید پیدا می کند.

مهروریان در بازدید از نمازخانه اداره کل زندانها به اهتمام حجت الاسلام والمسلمین لنبانی دبیر ستاد اقامه نماز در این اداره اشاره داشت و از وی با لوح تقدیری به امضای مدیر ستاد اقامه نماز استان تقدیر نمود.

بازدید از نمازخانه اداره کل زندانها اصفهان

بازدید از نمازخانه اداره کل زندانها اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا