اخبارخوزستان

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان روز یکشنبه مورخ ۱۵ آبان ماه، به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در محل سالن طلائیه آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز برگزار گردید.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در این گردهمایی بیان کرد: نهضت انقلاب اسلامی احیا کننده نماز تحول آفرین در جامعه بود، نماز ستون حرکت های تبیینی و تربیتی است، همچنین مهمترین اصل در حرکت های بزرگ تربیتی و تحول آفرین اقامه نماز است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی مدون و نظام وند مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه ترویج فرهنگ نماز در بین دانش آموزان؛ توضیح داد: برگزاری برنامه های مختلف تربیتی با محوریت نماز؛ برگزاری دوره های مختلف دانش افزایی با موضوع تبیین جایگاه نماز تحول آفرین در شکل گیری شخصیت اجتماعی دانش آموزان و توسعه کمی و کیفی نمازخانه های مدارس استان از جمله برنامه های آموزش و پرورش خوزستان در حوزه نماز بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در پایان با اظهار اینکه بی خدایی و بی اعتقادی به پروردگار سرچشمه همه آسیب ها و ناپاکی ها در جامعه است؛ تصریح کرد: مهمترین ساحت سند تحول بنیادین تربیت اعتقادی، عبادی و اخلاقی و بر این اساس ستون حرکت های تبیینی و تربیتی نماز است.

سید موسی بلادیان ضمن مصاحبه با شبکه استانی صدا و سیمای خوزستان گفت :خداوند متعال را شاکریم که بعد از دو سال دوران کرونا توفیق نصیب کرد که مجدداً دبیران اجرایی ستاد نماز دستگاه ها را با علاقمندی زیارت کنیم. در این جلسه مطالبی در خصوص اهتمام ویژه به نماز جماعت ادارات و سازمانها معروض شد و برخی از دبیران از ابتکارات خود به منظور جذب بیشتر نمازگزاران و همچنین جشن تکلیف فرزندان کارکنان گزارش دادند و اعلام کردند که توجهات بیشتری نسبت به اقامه نماز داشته باشند.

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان خوزستان گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان خوزستان گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان خوزستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا