اخبارکرمانشاه

از نمازخانه راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، منصوریان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گیلانغرب در گفتگویی از بازدید مستمر از نمازخانه راه های مواصلاتی این شهرستان خبر داد .

منصوریان گفت: با توجه به تردد زوار اربعین و مسافرین کربلا جهت شرکت در بزرگ ترین راه پیمایی عصر حاضر ، روز دوشنبه سیزدهم شهریورماه در مرحله دوم از بازدید ها از نمازخانه ها و مساجد بین راهی در مسیر راههای مواصلاتی  شهرستان گیلانغرب بازدید شد.

وی اظهار داشت: این بازدید توسطه کمیته نظارت شهرستان  که متشکل از نمایندگان فرمانداری ، راهداری و حمل و نقل، میراث فرهنگی ، بهداشت و ستاد اقامه نماز می باشد انجام شد.

دبیر ستاد اقامه نماز تصریح کرد: در این مرحله از بازدید که از نمازخانه ها، مساجد، رستورانها، جایگاههای سوخت و  مجتمع های بین راهی صورت گرفت توسط کمیته  تذکرات لازم جهت نظافت نمازخانه و سرویس بهداشتی به مسئولین مربوطه اعلام و از تلاش آنان در جهت خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع) تقدیر و تشکر شد و گزارش بازدید ها کتبا به استحضار فرماندار شهرستان رسیده است.

منصوریان وضعیت کنونی محور های مواصلاتی در جهت رفاه حال مسافرین عزیز به منظور اقامه نماز را مناسب توصیف و بر استمرار این نظارت ها تا پایان تردد زوار اربعین حسینی  تاکید کرد.

وی تصریح کرد:  تمام تلاش ما بر این است که بهترین شرایط را برای اقامه نماز زائرین اربعین حسینی در کلیه  راههای  مواصلاتی شهرستان  را فراهم نماییم .چرا که مردم مهمان نواز و سخاوتمند گیلانغرب در گذشته و در طول سالیان متمادی میزبانان خوبی برای میهمانان بوده و  با استقبال گرم از زائران عتبات عالیات عشق و ارادت خود را به ائمه معصومین (ع) ثابت کرده‌اند.

منصوریان افزود: گیلانغرب از شهرهای مرزی واقع در غرب استان کرمانشاه بوده و از گذشته های دور در مسیر زوار ابا عبد الله الحسین (ع) قرار داشته و همیشه با استقبال گرم از  زائرین عشق و ارادت خود را به اهل بیت (ع) به نمایش گذاشته و ثابت کردند که مرمانی خونگرم و مهمان نواز هستند.

توسط کمیته نظارت شهرستان از راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شد

توسط کمیته نظارت شهرستان از راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شد

توسط کمیته نظارت شهرستان از راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شد

توسط کمیته نظارت شهرستان از راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شدتوسط کمیته نظارت شهرستان از راههای مواصلاتی گیلانغرب بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا