آذربایجان غربی

تجلیل از هسته های اصلی یاوران نماز استان آذربایجان غربی

یاوران نماز استان آذربایجان غربی به عنوان بازوان پرتوان ستاد اقامه نماز، طی مراسمی از تلاش‌ها و خدمات ارزنده این افراد در راه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، در مراسمی که روز سه شنبه نوزدهم تیر ماه در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد، از اعضای اصلی هسته‌های یاوران نماز استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

یاوران نماز استان آذربایجان غربی به عنوان بازوان پرتوان ستاد اقامه نماز، نقشی اساسی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین اقشار مختلف مردم، به ویژه دانش‌آموزان، ایفا می‌کنند. این افراد با حضور فعال و مستمر خود در پایگاه‌های بسیج دانش‌آموزی، مدارس، مساجد و سایر مراکز فرهنگی و مذهبی، برنامه‌های متنوع و اثرگذاری را در راستای ترویج فرهنگ نماز اجرا می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهی, مدیر ستاد اقامه نماز استان، در سخنانی در این مراسم با اشاره به جایگاه والای نماز در دین مبین اسلام و آثار و برکات آن در زندگی فردی و اجتماعی، اظهار داشت: یاوران نماز با حضور در سنگرهای فرهنگی و مذهبی، کمک شایانی در توسعه فرهنگ نماز به ستاد اقامه نماز می کنند. فعالیت‌های این افراد در افزایش گرایش دانش‌آموزان به نماز و نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در بین نسل جوان بسیار موثر بوده است.

در ادامه این مراسم، از هسته های اصلی یاوران نماز که در اجرای برنامه‌های ترویج فرهنگ نماز عملکرد برجسته‌ای داشته‌اند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا