تهران

گفتگوی روابط عمومی ستاد اقامه نماز تهران با مدیر ستاد اقامه نماز درباره ۲۹امین اجلاس نماز

حجت الاسلام و المسلمین نورمحمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در خصوص اهمیت  و برنامه های اجلاس سراسری نماز که هر ساله با رهنمودها و پیام های مقام معظم رهبری برگزار می شود با روابط عمومی به گفتگو پرداخت.

نظر شما درباره اجلاس سراسری نماز که هر ساله برگزار میشود، چیست؟

اجلاس سراسری نماز حرکت مهمی است  که در راستای ترویج اقامه نماز در بین اقشار آحاد جامعه شکل گرفت. البته این دو سال بیماری ویروس کرونا یک وقفه ای در برگزاری ایجاد کرد ولی با پایان یافتن همه گیری کرونا این فرصت دوباره احیاء شد تا دوباره بتوان اجلاس سراسری نماز  را به  به نحو احسن و بهتر از سال های گذشته برگزارنمود . امسال هم قرار است دبیرخانه اجلاس در سه قالب ایده، تجربه و مقاله فعالیت خودش رو آغاز کند و متقاضیان شرکت در برنامه های اجلاس می توانند  آثار خود را تا ۲۵ دی ماه امسال برای دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

اهمیت برگزاری اجلاس سراسری نماز را در چه چیزی میبینید؟

برگزاری اجلاس از اهمیت بسیار ویژه ای  در جامعه برخوردار است چرا که در هر دوره برگزاری این اجلاس، مقام معظم رهبری پیام ها و رهنمودهای مهمی را در حوزه نماز بیان می نمایند که این خود نشان از اهمیت جایگاه اقامه نماز در جامعه را نشان می دهد .

هدف از برگزاری این اجلاس چیست؟

طبیعتا یک برنامه به این ابعاد اهداف زیادی را دنبال می نماید که می توان  به برخی  از آنها مانند حساس شدن مدیران و آحاد مردم در رفع موانع اقامه نماز در جامعه، تحقق پیام ها و انتظارات مقام معظم رهبری، بهره گیری از تجربیات و ایده های موفق در امر ترویج نماز و معرفی آنها در جامعه و تلاش در جهت فعال نمودن ظرفیت های بالقوه جامعه در زمینه ترویج اقامه نماز عنوان کرد

نحوه ثبت نام  و ارسال آثار به دبیرخانه اجلاس چگونه فراهم است؟

علاقمندان می تواندد از طریق سامانه www.noor.namaz.ir آثار خود را ارسال کنند.

زمان اعلام نتایج و هدایا به چه صورتی است؟

نتایج در تاریخ ۱ بهمن ماه از طریق سایت پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز www.namaz.ir اعلام می شود و به ۱۲۸ نفر برگزیده فراخوان لوح تقدیر و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و هدایای ارزنده معنوی تقدیم خواهد شد و به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور در فراخوان اعطاء خواهد شد.

بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا