اخبارگلستان

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناسان، در روز یکشنبه هفتم آبان ماه برگزار شد.

در این جلسه در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی ویژه نسل نو، گفت: بهترین تبلیغ برای ترویج نماز در بین دانش آموزان، تبلیغ عملی مدیران و معلمان در مدرسه است که این حرکت فرهنگی با حضور مسئولین مدارس در نماز جماعت محقق خواهد شد.

وی افزود: یکی از وظایف مهم ما در مقابل نسل آینده، ترویج معارف مهدویت است، باید تدابیری اتخاذ شود تا دانش آموزان ما با وظایف منتظران در عصر غیبت آشنا شوند.

اجرای طرح پیشنهادی سه شنبه های مهدوی در مدارس و پیگیری دستورالعمل ارسالی بنیاد مرکز برنامه های دبیرخانه مهدویت آموزش و پرورش از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در این جلسه مقرر شد دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی مدارس، معلمان پایه سوم ابتدایی دختر، دوره آموزشی مبین ویژه مدیران مدارس متوسطه دوره دوم، دوره آموزشی دبیران پایه هشتم پسران ویژه معاونین و مربیان پرورشی و دبیران دین و زندگی تا پایان آبان ماه در آموزشگاه های غیر انتفاعی با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار شود.

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا