اخبارگلستان

نماینده ولی فقیه گلستان: نماز عید فطر باشکوه برگزار شود

امام جمعه گرگان، خواستار حضور باشکوه مردم در نماز عید سعید فطر شد و گفت: حضور مردم در نماز عید فطر موجب تقویت اسلام و مسلمانان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز جمعه یک اردیبهشت در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان پیشاپیش با تبریک عید سعید فطر اظهار کرد: روز نخست ماه شوال روز مسلمانان است که پس از یک ماه بندگی از خداوند پاداش‌ می‌گیرند.

وی افزود: گرچه شاید نماز عید سعید فطر تکلیف واجب شرعی نباشد اما نماد اسلام و جلوه مسلمانی مسلمانان است لذا از این جهت شرکت در نماز عید فطر واجب و ضروری است.

امام جمعه گرگان، خواستار برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر شد و یادآور شد: فردا دنیا به نماز عید فطر نگاه می‌کند تا رابطه مسلمانان با اسلام را موردسنجش قرار دهد لذا هر چه نماز عید سعید فطر باشکوه‌تر برگزار شود موجب تقویت اسلام و مسلمانان خواهد شد.

نورمفیدی با بیان اینکه در مناسبت‌هایی مانند عید فطر باید قوت اسلام را به جهانیان نشان داد، خاطرنشان کرد: مسلمانان فردا با حضور پرشور خود در نماز عید سعید فطر قوت و عظمت دین اسلام را به رخ جهانیان بکشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا