اخبارگلستان

جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، اولین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با حضور مدیر و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد و نمایندگان استانداری، دفتر نماینده ولی فقیه، دانشگاه، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و ثبت احوال در هجدهمین روز از اردیبهشت ماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش بی وفقه هیات ارزیابی استان در پیگیری امور مربوط به ترویج نماز دستگاه های اجرایی، گفت: رعایت عدل و انصاف همراه با دقت نظر، ارزیابی سالم و محکمی را به ارمغان می آورد.

وی افزود: در این مسیر باید تلاش کنیم به عنوان یاریگر و همراه ایفای نقش داشته باشیم تا ضمن ایجاد فضایی ایمن و دوستانه، ارزیابی متناسب یا شان ادارات و حفظ جایگاه خود را داشته باشید.

محمدی با تاکید بر ضرورت توجه دقیق به مستندات بارگزاری شده در سامانه سجاده، گفت: ممکن است برخی از دستگاههای اجرای تمامی فعالیتهای مصوب حوزه خود در امر نماز را انجام داده باشند ولی به دلیل خطای انسانی آن فعالیت در سامانه ثبت نشده باشد.

وی تصریح کرد: شما به عنوان داور در این هیات هستید و باید تمام تلاش خود را جهت رعایت انصاف و توجه دقیق به مستندات بکار بگیرید.

در پایان شجاع بابایی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز، ضمن تشریح تقویم ارزیابی، نکات مهم در خصوص داوری عملکرد دستگاه های اجرایی را ارائه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا