اخبارگلستان

اعضای شورای اقامه نماز اداره کل شیلات گلستان معرفی شدند

شورای اقامه نماز اداره كل شيلات گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل شیلات گلستان با حضور مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز، در روز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه، برگزار شد.
در این جلسه طی حکمی از سوی حجت الاسلام نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه شیلات گلستان، اعضای شورای اقامه نماز ستاد اداره کل شیلات استان معرفی شدند.
در این نشست، جباری مدیرکل شیلات گلستان که به عنوان عضو عالی شورای اقامه نماز معرفی شد، ضمن اشاره به اهمیت اقامه نماز در ادارات و سازمان ها، بر لزوم برنامه ریزی و تلاش برای ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان و مراجعین اداره کل شیلات استان تاکید کرد.
در ادامه این نشست، آقایان اشرفی، دیلمی راد، مومن، نوری و خانم ها، گلی و نوده شریفی که به عنوان عضو شورای اقامه نماز معرفی شدند، به بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های آتی این شورا در سال آینده پرداختند.
در پایان این جلسه، حجت الاسلام نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در شیلات گلستان، ضمن تقدیر از اعضای شورای اقامه نماز، بر لزوم اهتمام جدی در جهت ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان و مراجعین اداره کل شیلات استان تاکید کرد.
لازم به ذکر است، شورای اقامه نماز اداره کل شیلات گلستان با هدف ترویج فرهنگ نماز و برنامه ریزی برای اقامه نماز جماعت در ادارات تابعه شیلات استان تشکیل شده است.
شورای اقامه نماز اداره کل شیلات گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا