اخبارگلستان

دستور ویژه استاندار گلستان به مدیرکل آموزش و پرورش/ درب هیچ نمازخانه‌ای در مدارس نباید بسته باشد

زنگانه گفت: اینکه درب نمازخانه مدارس بسته باشد زیبنده نیست و به مدیرکل آموزش و پرورش گلستان دستور ویژه و صریح داد که نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان به نقل از خبرگزاری شبستان، علی‌محمد زنگانه در جمع خبرنگاران درباره انتقاداتی که در خصوص بسته بودن درب نمازخانه‌های برخی مدارس مطرح است، اظهارکرد: برخی خانواده‌ها و دانش‌آموزان نسبت به بسته بودن درب نمازخانه‌های مدارس گلایه دارند که این انتقادات بحق و درست است.

استاندار گلستان گفت: مدیرکل آموزش و پرورش استان فرد متدینی است و دلیل اینکه او را به عنوان مدیرکل این دستگاه فرهنگی و تربیتی منصوب کردیم برای این بود که شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی با بیان اینکه در وقت نماز، درب نمازخانه برخی مدارس بسته باشد، زیبنده نیست، از مدیرکل آموزش و پرورش گلستان خواست تا این موضوع را رسیدگی کند.

زنگانه همچنین دستور صریح و ویژه‌ای را خطاب به آموزش و پرورش استان مبنی بر اینکه در هیچ نمازخانه‌ای در مدارس استان نباید بسته باشد را صادر کرد.

وی در بخش دیگر سخنانش به گلایه‌ها و انتقادات از وضعیت آموزش در برخی مهدهای کودک اشاره کرد و قول داد که آموزش و پرورش به عنوان دستگاه ناظر در این بخش، نظارت‌های خود را تشدید و تقویت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا