اخبارگلستان

اقامه نماز جماعت در کارخانه سیمان پیوند گلستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، نماز جماعت کارخانه سیمان پیوند گلستان به امامت حجت الاسلام نادعلی رضا نژاد امام جمعه شهرستان گالیکش، در روز دوشنبه، بیستم شهریور ماه برگزار شد.

امام جمعه گالیکش در ابتدا رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام، شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام را تسلیت گفت.

حجت الاسلام رضانژاد گرایش نفس انسان به گناه را یادآور شد و افزود: انسان هر قدر دامنه گناهانش بیشتر شود در گرداب گناهان غرق و به پایین ترین مقام تنزل و حتی از حیوانات نیز پست تر می شود.

امام جمعه گالیکش با اشاره به آیه ۴۵ سوره عنکبوت گفت: تنها چیزی که انسان را از هلاکت نجات میدهد و به مقام عبد می رساند، اقامه نماز کامل می باشد.

وی دلیل ارتکاب گناه نمازگزاران را در عدم اقامه نماز کامل عنوان کرد و گفت: اگر نماز کامل و با شرایط خاص خودش اقامه شود، این نماز نه تنها تمام افعال و اعمال فرشتگان را داراست؛ بلکه موجبات قرب الهی بوده و فرشتگان را نیز در این مقام جایگاهی نیست.

رضانژاد امام جمعه گالیکش در پایان خطاب به کارگران کارخانه سیمان گفت: سعادت دنیا و آخرت در اقامه نماز جماعت اول وقت بوده و توصیه کرد در این راستا به حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام تاسی کنند.

اقامه نماز جماعت در کارخانه سیمان پیوند گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا