فارس

امام جمعه شهرستان ممسنی از مدرسه غیردولتی گلستان تربیت بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و نهم آذرماه، آیت الله شاکری فر امام جمعه شهرستان ممسنی به همراه نیکنام مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان و محمدی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان از مدرسه غیردولتی گلستان تربیت شهرستان ممسنی بازدید کرد.

آیت الله شاکری فر که خود روحیه جهادی و انقلابی دارد و انس و الفتی دیرینه با دانش آموزان دارد، از بدو انتساب به سمت امام جمعه شهرستان ممسنی، یکی از برنامه هفتگی خود را اقامه نماز جماعت در مدارس و دیدار با دانش آموزان قرار داده است.

وی که طی دو سال گذشته پنج برنامه فرهنگی در مدارس برگزار کرده است، امسال با حرکتی جهادی، سی نفر از طلاب قم را جهت برگزاری نماز جماعت و سخنرانی برای دانش آموزان دعوت کرد.

وی در بازدید از این مدرسه ضمن تشکر از مدیریت مدرسه و مدیریت آموزش و پرورش ممسنی در نشست نمازشناسی ویژه دانش آموزان شرکت و با آنان به گفتگو پرداخت و گفت: خدا ما را دوست داشته که ما را آفریده و بر ما منت نهاده است. این منت خدا بر ما موجب پیدایش حس بندگی و عبودیت است و این عبودیت از نماز نشأت می‌گیرد؛ یعنی کسی که به نمازش اهمیت بدهد بنده ویژه خداست. بنده خدا کسی است که امر مولای خویش را اطاعت کند و خدا می‌فرماید: “بنده من کسی است که امر مرا اطاعت کند” و در جای جای قرآن امر خدا به اقامه نماز است.

امام جمعه شهرستان ممسنی همچنین افزود: اگر می‌خواهید سعادت دنیا و آخرت را داشته باشید، اول نماز بخوانید و دوم به پدر و مادر خود احترام بگذارید.

در ادامه مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان افزود: با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان ممسنی، برنامه های فرهنگی و آموزشی ابلاغی از ستاد اقامه نماز در مدارس شهرستان برگزار می‌شود که یکی از این برنامه ها، دیدار از مدارس غیردولتی است.

مدرسه غیردولتی گلستان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا