اخبارگلستان

شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز، مدیرعامل، معاونین و اعضای شورای اقامه نماز آن اداره کل در روز پنج شنبه هفتم دی ماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت های شرکت آب منطقه ای در حوزه نماز، خواستار توجه و اهمیت بخشی به برنامه های سالانه مصوب نماز شد.

وی به بیان جایگاه و اهمیت مسائل فرهنگی، خصوصاً نماز در ادارات پرداخت و افزود: امید داریم با اجرای دقیق برنامه ها در این شرکت، در پیشبرد اهداف و برنامه های اعتقادی، گام های خداپسندانه ای برداریم.

در این جلسه مدیر عامل شرکت و رئیس شورای اقامه نماز به بیان فلسفه نماز و تبیین اهمیت نماز به عنوان یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به خدا پرداخت و گفت: مساله نماز تنها در بعد شخصی افراد موثر نیست، بلکه بعد اجتماعی آن و در جامعه و شرکت نیز بسیار اثرگذار است.

ایرج حیدریان در ادامه بر جذب امام جماعت با انگیزه و پویا و توجه به مباحث آموزشی و احکام نماز و برگزاری منظم جلسات ماهانه و ارائه برنامه توسط اعضا با هدف ترغیب و تشویق به نماز تاکید کرد.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نحوه اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، آموزشی ارائه دادند.

در پایان از فعالین نماز شرکت آب منطقه ای تجلیل شد.

شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای گلستان شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای گلستان شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای گلستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا