اخباراصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان با موضوع نماز و نسل نو برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: با بسیج شدن مردم و امکانات شهرستان در جهت بهبود وضعیت اقامه نماز و ترویج این مهم الهی قدم بردارید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اجلاس نماز شهرستان گلپایگان با موضوع نماز و نسل نو و محوریت خانه و خانواده، مدرسه، مسجد و دانشگاه روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه در امام زادگان هفده تن گلپایگان برگزار شد.

این جلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی کرامتی امام جمعه شهرستان، محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین حاج نوروزی دبیر ستاد اقامه نماز و جمعی از مسئولین و دانش آموزان برگزار شد.

در ابتدای جلسه پیام مقام معظم رهبری به سی امین اجلاس سراسری نماز قرائت شد.

امام جمعه گلپایگان به اهمیت مقوله نماز پرداخت و بیان داشت: امر نماز مهم ترین دستور الهی در دین می باشد و توجه به آن از هر واجب الهی بالاتر است.

حجت الاسلام والمسلمین کرامتی ادامه داد و گفت: رفع موانع موجود در اقامه امر نماز از ضروریات است و باید با همکاری یکدیگر این موانع را در ادارات، دانشگاه ها، مدارس و هر مکانی که امکان برگزاری این فریضه الهی وجود دارد برطرف سازیم.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر همکاری در برپایی امر نماز را از امور مهم خواند و گفت: با بسیج شدن مردم و امکانات شهرستان در جهت بهبود وضعیت اقامه نماز و ترویج این مهم الهی قدم بردارید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مسئولین شهرستان را در جهت یاری ستاد اقامه نماز گلپایگان فراخواند و بیان کرد: ستاد اقامه نماز شهرستان یک نیروی انسانی فی سبیل الله در حال اجرای امور است لذا با همکاری و یاری رساندن به آن جزء مروجین امر نماز قرار بگیرید.

وی گلپایگان را مهد مرجعیت و دین داری خواند و اظهار کرد: باتوجه به ویژگی های این شهرستان، باید توجه ویژه به امر نماز و ترویج آن در این شهرستان شد لذا از جانب بنده ترویج نماز در این مکان از واجبات است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نبی الله بیاتی استاد مرکز تخصصی نماز به تدریس روش های انس گرفتن با نسل جوان و جذب آنان به امر نماز پرداخت.

اجرای گروه تواشیح پیرامون امر نماز و تقدیر از فعالین و یاوران نماز از دیگر برنامه های اجلاس نماز شهرستان گلپایگان بود که این اجلاس با اقامه نماز ظهر و عصر پایان یافت.

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

اجلاس نماز شهرستان گلپایگان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا