اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گناباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان گناباد با حضور امام جمعه، فرماندار، دبیراقامه نماز و اعضا شورا، روز دوشنبه هجدهم دی ماه برگزار شد.

در ابتدا این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صادقی نصب امام جمعه شهرستان گناباد ضمن خیرمقدم در خصوص اهمیت باشکوه اجلاس سراسری نماز در شهرستان و تلاش و برنامه ریزی برای مشارکت بالای نسل نو اعم از دانش آموزان و دانشجویان بیان کرد.

وی ادامه داد: باید در اجلاس سراسری نماز شهرستان پیوند بین خانه، مدرسه، مسجد، دانشگاه، معلمان و اساتید و نماز برقرار شود.

سپس حجت الاسلام رحمانی دبیر شورای اقامه نماز شهرستان ضمن خیرمقدم به اعضای جلسه با اشاره به دستورالعمل ابلاغی از ستاد اقامه نماز در استان خراسان رضوی بیان داشت: برگزاری اجلاس سراسری نماز با شعار؛ اجلاس نماز، نسل نو و خانواده برگزار خواهد شد و این جلسه پیرو مصوبات صورتجلسه شورای اقامه نماز شهرستان برای برنامه ریزی اجلاس سراسری نماز در شهرستان با محوریت آموزش و پرورش و دانشگاه ها برگزار شده است.

وی از اعضای جلسه درخواست کرد تا نقطه نظرات و پیشنهادات خودشان را در مورد مکان و زمان اجلاس، نحوه برگزاری، سخنران، و کیفیت برگزاری اجلاس ارائه کنند.

نصیری فرماندار گناباد در مورد برگزاری اجلاس سراسری نماز در شهرستان بیان داشت: در اجلاس پیش رو باید فضا سازی مناسب، برگزاری مسابقات جانبی، نقاشی، شعر، دکلمه و داستان و هم چنین مسابقات پیامکی در نظر گرفته شود.

وی در پایان بر نقش پررنگ رسانه ها در شهرستان در برگزاری با شکوه و باکیفیت اجلاس سراسری نماز تاکید کرده و از برخی از رسانه ها که برای برگزاری مسائل معنوی و مذهبی از جمله نماز و مراسمات مذهبی در شهرستان سنگ اندازی می کنند انتقاد نمود.

در پایان مقرر شد اجلاس اقامه نماز شهرستان با موضوع نماز، نسل نو و خانواده با مسئولیت آموزش و پرورش با همکاری مادی و معنوی مراکز آموزش عالی و دانشگاه های سطح شهرستان برگزار گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا