اخبارگلستان

هیات اندیشه ورز دبیرستان پسرانه شهید مصطفی خمینی(ره) گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای اجرای برنامه های ویژه مدارس و اقامه نماز جماعت دانش آموزان، جلسه هیات اندیشه ورز دبیرستان پسرانه شهید مصطفی خمینی(ره) گرگان، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، در روز سه شنبه دوم آبان ماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، در این جلسه ضمن تاکید بر اجرای تفاهمنامه فی ما بین ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش، در خصوص برگزاری نماز جماعت در مدارس، مطالبی را عنوان کرد.

وی گفت: نماز یک کلاس تربیتی است که در یکی از محیط های تربیتی به نام مدرسه مخصوصاً دوره راهنمایی و دبیرستان با آموزش و مطلع کردن دانش آموزان از اهمیت نماز، اثرات روحی و درمان جسمی (از لحاظ پزشکی) را به همراه دارد.

محمدی افزود: بی توجهی به اثر بخشی نماز و عدم آگاهی دانش آموزان به نماز به عنوان قشر آینده ساز جامعه که با دانش دینی و علمی شان باید خلاهای جامعه را از بین ببرند، آثار سوئی را خواهد داشت.

در پایان، اقامه نماز جماعت دانش آموزی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار و در نشستی صمیمی مطالبی با موضوع اهمیت و جایگاه نماز در اسلام توسط مدیر ستاد عنوان شد.

هیات اندیشه ورز دبیرستان پسرانه شهید مصطفی خمینی(ره) گرگان هیات اندیشه ورز دبیرستان پسرانه شهید مصطفی خمینی(ره) گرگان هیات اندیشه ورز دبیرستان پسرانه شهید مصطفی خمینی(ره) گرگان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا