اخبارقم

شورای اقامه نماز تعزیرات حکومتی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه شورای اقامه نماز تعزیرات حکومتی استان، صبح یکشنبه، چهاردهم آبان ماه، با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تبریک انتصاب سرپرست جدید این اداره کل گفت: توفیق خدمت به نماز توفیقی الهی است و چه بهتر که در شهر کریمه اهل البیت(ع) باشد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور به بیان جایگاه نماز از دیدگاه استاد قاضی طباطبایی پرداخت و گفت: استاد قاضی طباطبایی در تشریح جایگاه نماز می فرماید ” اگر شخصی به نماز اهتمام داشت و به مقامات عالی نرسید من را لعن کند “.

وی در ادامه به آثار نماز در جامعه اشاره کرد و گفت: نماز بازدارنده آسیب های مالی است و کسی که به نماز اهتمام داشته باشد از تخلفات مالی پرهیز خواهد کرد.

ایشان در ادامه به آثار نماز در بین همکاران اشاره و خاطرنشان کرد: تجربه نشان دهنده آن است که کسانی که اهتمام به امر نماز دارند در جلب رضایت ارباب رجوع و پیشبرد اهداف سازمان در بین همکاران پیشگام هستند.

حجت الاسلام عرب پور با تشریح آثار مدیران بر کارکنان گفت: اهتمام مدیران به نماز، اهتمام همکاران به نماز را در پی دارد و مدیران با حضور در نماز جماعت دستگاه می توانند زمینه ساز اقامه نماز جماعتی باشکوه در دستگاه باشند.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی قم نیز در این جلسه به تشریح جایگاه نماز در سیره شهدا پرداخت و گفت: شهدا، منتخبین حاضرین در مساجد و اهتمام ورزان به نماز اول وقت بودند.

تقی حسام تشویق در هر حوزه ای را موثر دانست و افزود: شهید صیاد شیرازی در دوران دفاع مقدس، با ایجاد مشوق ها، سعی بر تشویق حاضرین در نماز جماعت داشت.

انعقاد تفاهم نامه بومی و افتتاح نماز خانه جدید از دیگر بخش های جلسه شورای اقامه نماز تعزیرات حکومتی قم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا