اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز هفتم آذر ماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعزیرات حکومتی استان با حضور مدیرکل،معاونین و اعضای شورای اقامه نماز این اداره کل برگزار شد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان برگزار شد.این جلسه با ارائه گزارشی از رهایی، دبیر اقامه نماز در اداره کل تعزیرات حکومتی در رابطه با اقدامات و اهم فعالیت ها و نحوه اجرای تفاهمنامه ها فی مابین ستاد اقامه نماز و تعزیرات حکوتی آغازشد.

نجفی مدیر کل تعزیرات حکومتی ابتدا به  تاکید بر اهمیت مسائل معنوی و مذهبی از قبیل اقامه نماز در این نهاد پرداخت و این امر را بسیار مهم و ضروری تلقی کرد.

وی افزود: حسن انجام مسائل معنوی و نمازی موجب میشود که ورود تعزیرات حکومتی به بزه های اقتصادی کمتر خواهد شد و قطعا آسیب های اجتماعی از منظر اقتصاد،به واسطه متدین تر شدن مردم  کمتر خواهد شد وبه هر میزان که بحث دیانت و تقواپیشگی در مردم افزایش یابد،کاهش آمار پرونده های موجود در تعزیرات حکومتی را درپی خواهد داشت.

در ادامه شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان با تایید سخنان نجفی گفت: ستاد اقامه نماز با رسالتی که در پیش دارد،برای تحکیم مسائل معنوی اقدام خواهد کرد و با اعزام مبلغین و مدرسین نمازاز مرکز تخصصی نماز ،آمادگی خود را اعلام کرد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا