اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با فرماندار و امام جمعه دلیجان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر و حجت الاسلام احمد اناری کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان روز یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه با ابوالفضل قاسمی سرپرست فرمانداری، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم غفوری امام جمعه شهرستان دلیجان و حجت الاسلام و المسلمین مشهود عینلو امام جمعه نراق، در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام رودبارانی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و امام جمعه، گزارشی از اقدامات انجام شده ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ را بیان کرد و با توجه به شعار سال ستاد اقامه نماز کشور که با نام آموزش همگانی نماز نامگذاری شده، خواستار حمایت جدی و همه جانبه فرماندار و امام جمعه از دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، برای گسترش فرهنگ اقامه نماز در سطح شهرستان به ویژه در مدارس و دانشگاه ها شد.

وی در ادامه به تبیین و تشریح برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز در سال جاری پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با حمایت فرمانداران و ائمه جمعه در شهرستان ها شاهد بسط و گسترش این فرهنگ نورانی در سطح شهرستان ها و حتی بخش ها و روستاها باشیم.

سپس قاسمی ضمن خیر مقدم، از تلاش های مجموعه ستاد اقامه نماز استان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد و آمادگی خور را برای اجرای برنامه های فرهنگی جهت اشاعه، ترویج و توسعه فرهنگ غنی اقامه نماز در سطح شهرستان، به ویژه نماز جماعت مدارس اعلام کرد.

وی افزود: ما باید برای اقامه نماز جماعت در ادارات برنامه ریزی جدی کنیم و مدیران را موظف کنیم که از تمام توان و امکانات خود برای این امر الهی استفاده کنند و با حضور خود و معاونین در نماز اول وقت و تزئیین و آراسته کردن نمازخانه، کارکنان را به اقامه نماز جماعت تشویق کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین غفوری امام جمعه شهرستان دلیجان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی گفت: ان شاالله با همکاری خوب ستاد اقامه نماز استان در شهرستان ها، شاهد روند روبه رشد فرهنگ اقامه نماز جماعت در ادارات، دانشگاه ها و مدارس باشیم.

وی افزود: ما باید نماز را در همه جا اقامه کنیم و برای همگانی کردن آن برنامه ریزی کنیم تا نماز حرف اول جامعه اسلامی باشد و آن را به رخ دیگران و دشمنان ایران اسلامی بکشیم.

وی در ادامه آمادگی خود را برای همکاری با ستاد اقامه نماز استان و شهرستان برای برگزاری نماز جماعت و برنامه های فرهنگی مختلف در سطح شهرستان دلیجان اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا