اخبارالبرز

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با استاندار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان، با عبداللهی استاندار البرز، در مورخ سی ام فروردین ماه در استانداری البرز دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان و عرض تبریک سال جدید از زحمات و حمایت های  استاندار درخصوص برنامه های ستاد اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار ابوالفضل مرادی راجع به فضای مجازی، نمازخانه های بین راهی، مناظرات دانش آموزی و برگزاری شورای اقامه نماز با استاندار البرز گفتگو کرد.

وی با اشاره مختصری به فعالیت هایی که در سال گذشته انجام شد، گزارشی از بازدید نمازخانه های بین راهی ارائه کرد و گفت: باید در زمینه پیگیری و حل و رفع ضعف های نمازخانه های بین راهی اهتمام لازم بعمل آید.

مرادی بیان داشت: نسل نو حالا تبدیل به یکی از مهم‌ترین مسیرهای فکری و اندیشه‌هایی شده است که نبض تفکر فعلی و آینده اقتصادی را در دست دارد.

مرادی افزود: برگزاری مناظره دانش‌آموزی فرصت مناسبی برای تقویت روحیه گفت و گو و انتقادپذیری بین دانش‌آموزان و همچنین جامعه است و برگزاری مناظرات دانش‌آموزی زمینه‌ساز بسط و توسعه فرهنگ نقد و گفت و گو در بین دانش‌آموزان است.

در ادامه مرادی پیرامون برنامه ها و به ویژه جلسات شورای اقامه نماز  دغدغه هایی را مطرح کرد و مقرر شد به زودی در استان و شهرستانها جلسات شورای اقامه نماز به صورت متمرکز برگزار شود.

و در پایان عبداللهی استاندار البرز از پیگیری مدیر ستاد اقامه نماز تشکر کرد و افزود: حوزه استانداری آماده همکاری و مشارکت در ترویج فرهنگ نماز با ستاد اقامه نماز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا