اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با فرماندار شهرستان اراک دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز دوشنبه سی ام بهمن ماه، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه محسن خلجی مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد، با امیر هادی فرماندار شهرستان اراک در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رودبارانی ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان، مطالبی را در خصوص اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین قشر جوان بیان کرد و گفت: ما باید از ظرفیت خوب دستگاه های شهرستان اراک در گسترش فرهنگ نماز جماعت در ادارات و مدارس شهرشتان بهره ببریم.

وی افزود: با توجه به پیام مقام معظم رهبری (مدظلله) به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز که فرمودند:« مدارس را مزین کنید به نمازخوانی نوجوانان، این برترین تضمین برای سلامتی آینده جامعه است»، تمام تلاش خود را برای برپایی نماز جماعت باشکوه در مدارس تمام تلاش خود را انجام دهیم، ما می توانیم با همکاری حوزه های علمیه و با اعزام روحانیون جوان و باانگیزه به مدارس این امر مهم را به خوبی برگزار کنیم.

در ادامه حجت الاسلام رودبارانی همکاری خود را برای برگزاری دوره های آموزشی و شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان و خانواده آنها اعلام کرد.

سپس امیر هادی فرماندار شهرستان اراک، ضمن خوش آمدگویی و تبریک ایام ماه مبارک شعبان، گزارشی از فعالیت های انجام شده ستاد اقامه نماز فرمانداری در سطح شهرستان اراک را بیان کرد و گفت: رفع موانع موجود برای گسترش فرهنگ اقامه نماز به ویژه نماز جماعت در سطح جامعه و مدارس از مهمترین وظایف مسئولین است.

وی در ادامه آمادگی خود را جهت اجرای هر چه بهتر برنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز کشور در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح شهرستان اراک اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا