اخباربوشهر

تمامی ادارات در جشنواره فجر تا فجر حضور فعال داشته باشند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، عصر شنبه بیست و هفتم آبانماه جلسه شورای اداری در محل فرمانداری شهرستان بوشهر با حضور اعضاء برگزار شد.

در  این جلسه که مدیر ستاد استان نیز حضور داشت، برگزاری جشنواره فجر تا فجر یکی از  موضوعات جلسه بود. بعد از ارائه مطالب  گوناگون پیرامون موضوعات جلسه رحیمی فرماندار بوشهر بر لزوم ترویج فرهنگ نماز در ادارات تاکید کرد و یادآور شد: ستاد اقامه نماز در ادارات و دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی بر عهده دارد و در واقع یک‌کار اعتقادی را انجام می‌دهند.

رحیمی با اشاره به برگزاری «جشنواره نماز فجر تا فجر» خاطر نشان کرد: انتظار داریم با توجه به رتبه‌های برتر استان بوشهر در سال گذشته در جشنواره فجر تا فجر، امسال نیز به رتبه‌های برتر برسیم.وی خاطر نشان کرد، جهت رسیدن به این مهم بایستی تمامی ادارات در  جشنواره فجر تا فجر حضور  فعال  داشته باشند.

در ادامه خشنود مدیر ستاد استان در راستای وضعیت فعالیت های نمازی ادارات شهرستان و برگزاری جشنواره فجر تا فجر با توجه به برنامه های  ابلاغی مطالبی را بیان کرد.

وی اظهار داشت: موضوع نماز در جامعه بویژه در ادارات فرهنگی و آموزشی با مورد عنایت بیشتری قرار گیردو تا حد امکان موانع موجود  جهت ترویج این فریضه در بین نسل نو برداشته شود.

 

جلسه شورای اداری برنامه فجر تا فجر جلسه شورای اداری برنامه فجر تا فجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا