اخبارایلام

دیدار و گفتگوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام با استاندار

در راستای هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اجلاس استانی نماز، مدیر ستاد اقامه نماز با استان ایلام دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در راستای هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اجلاس استانی نماز و ارائه گزارش عملکرد ستاد با حسن بهرام نیا استاندار ایلام در روز چهارشنبه هشتم آذرماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی از برگزاری اجلاس استانی نماز با میزبانی دانشگاه ایلام خبر داد و عنوان کرد: اجلاس استانی نماز، با موضوع نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه که موضوع اصلی اجلاس سراسری نماز نیز می‌باشد به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می‌شود. برای اجلاس امسال برنامه‌های متفاوتی در نظر گرفته شده است و قرار بر این است که از حجم سخنرانی‌های همیشگی کم شود و به جای آن، مدیران دستگاه‌های تأثیرگذار روی سِن رفته و به ارائه ایده‌های نمازی خود بپردازند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به اهمیت برگزاری شورای اقامه نماز اشاره کرد و گفت: ابلاغ جدید اعضای شورای اقامه نماز صادر شده و در شورای اخیر که به ریاست استاندار برگزار خواهد شد به دست مدیران خواهد رسید. این شورا با درنظر گرفتن نیازهای روز جامعه و با تشکیل کارگروه‌های تخصصی به ایجاد بستر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز می‌پردازد و تمامی مدیران عضو در این راستا تلاش می‌کنند . از این برگزاری شورا دارای اهمیت بسیار زیادی برای استان می‌باشد.

رضایتی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال، تشکیل کارگروه نظارت بر اماکن اقامه نماز راه‌های مواصلاتی استان مورد لزوم است که با همکاری استانداری و سایر دستگاه‌های عضو انجام خواهد شد.

بهرام نیا استاندار ایلام با استقبال از برگزاری اجلاس استانی نماز گفت: این رویداد سالانه می‌تواند باعث توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز و ایجاد شور و نشاط نمازی در استان شود. در این راستا دعوت از اقشار تأثیرپذیر و دانش‌آموزان جهت شرکت در اجلاس لازم و ضروری است. استانداری ایلام نیز جهت انجام هرگونه همکاری اعلام آمادگی می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا