اخبارفارس

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با فرماندار لارستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و هشتم آبان ماه، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با دهقان فرماندار شهرستان لارستان در محل فرمانداری این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار که حجت الاسلام ولی پور دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان لارستان نیز حضور داشت، بحث و تبادل نظر پیرامون توسعه، تجهیز و تکمیل ساختمان نیمه کاره ستاد اقامه نماز این شهرستان صورت گرفت.

حجت الاسلام سقاچی با توجه به اینکه نزدیک به ده سال از عملیات ساخت این مکان می‌گذرد، گفت: نیاز است جهت رسیدگی به امور نماز شهرستان و برنامه های فرهنگی آموزشی هر چه سریع تر این ساختمان تکمیل گردد.

دهقان فرماندار شهرستان لارستان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از پیگیری های ستاد اقامه نماز استان فارس نسبت به رفع موانع ساخت این ساختمان تأکید کرد و گفت: انشاالله با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه ضمن تخصیص بودجه ای مناسب، به زودی عملیات ادامه ساخت این ساختمان از سر گرفته خواهد شد.

وی همچنین افزود: امروز وظیفه همه ما اینست که در خدمت نماز باشیم و فرمانداری لارستان نسبت به تکمیل این ساختمان، اهتمام ویژه ای خواهد داشت.

در پایان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان لارستان، به تشریح برنامه های فرهنگی آموزشی این شهرستان پرداخت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا