اخبارکردستان

نماز موجب آرامش روح، روان و امید به آینده می شود

فرماندار سنندج: اینکه اینگونه جوانان و نوجوانان در این روستای دور دست با این شوق و علاقه در نماز جمعه شرکت می کنند، نشانه علاقه مندی، ژرف نگری و توجه به اداي فریضه الهی نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، حسن عسکری فرماندار سنندج در خطبه های نماز جمعه روز هشتم دی ماه در روستای اویهنگ بخش کلاترزان سنندج، جوانان و نوجوان را به شرکت در نماز دعوت و تشویق کرد و اظهار داشت: نماز موجب آرامش روح، روان و امید به آینده می شود.

وی گفت: اینکه اینگونه جوانان و نوجوانان در این روستای دور دست با این شوق و علاقه در نماز جمعه شرکت می کنند، نشانه علاقه مندی، ژرف نگری و توجه به ادای فریضه الهی نماز است.

عسکری افزود: حقیقتا این حضور و داشتن روحیه دینی و معنوی مایه مباهات و امید است که توصیه می کنم امام جمعه، بزرگان و افراد ذی نفوذ بیش از پیش جوانان و نوجوانان را برای حضور در مسجد و شرکت در صف های نماز تشویق کنند.

حسن عسکری فرماندار سنندج در ادامه به تشریح اقدامات دولت در روستاهای بخش کلاترزان پرداخت و اظهار داشت: دولت در کنار اقدامات ارزشمندی که انجام داده توجه ویژه ای به رفع مشکلات و نیازهای مساجد بعنوان سنگر معنویت دارد.

عسکری در خاتمه با اشاره به در پیش بودن انتخابات در اسفندماه سال جاری، این انتخابات را مهم توصیف کرد و حضور گسترده مردم در این انتخابات را شکستی دیگر برای دشمنان دانست.

فرماندار سنندج در نماز جمعه روستای اویهنگ شرکت کرد فرماندار سنندج در نماز جمعه روستای اویهنگ شرکت کرد فرماندار سنندج در نماز جمعه روستای اویهنگ شرکت کرد فرماندار سنندج در نماز جمعه روستای اویهنگ شرکت کرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا