اخبارچهار محال و بختیاری

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان با فرماندار شهرکرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام والمسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز دوشنبه، هجدهم دی ماه، با بهادر عبدالغنی فرماندار شهرستان شهرکرد با محوریت برگزاری اجلاس نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، برگزاری اجلاس نماز را اذان فعالیت های نماز دانست و گفت: اجلاس نماز می تواند بهترین برنامه جهت تبلیغ و ترویج نماز باشد و همچنین می تواند اذان و صدای فعالیت ها نماز در استان باشد.

وی ضمن تاکید به هرچه سریع تر برگزار شدن اجلاس نماز در استان افزود: باید در هرچه سریع تر و با شکوه تر برگزار شدن اجلاس نماز در استان سعی و تلاش خود را بکار بگیریم و در بهترین شرایط و با امکانات لازم اجلاس استانی نماز را برگزار کنیم.

حجت الاسلام کریمی اظهار کرد: تجلیل و تقدیر از فعالان و خادمان نماز از ویژه برنامه های اجلاس نماز خواهد بود و باید از هرکسی که نحوی در امر ترویج نماز قدم برداشته و تلاش کرده است تقدیر شود.

در ادامه عبدالغنی فرماندار شهرستان شهرکرد خاطر نشان کرد: هماهنگی های لازم با دانشگاه ها، آموزش و پرورش و ادارت در خصوص برگزاری اجلاس نماز در استان انجام شده است و امید بر این است که بتوانیم شاهد برگزاری یک اجلاس نماز باشکوه و پرمفهوم در استان باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با فرماندار شهرستان شهرکرد دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا