اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان با فرماندار شهرستان تفرش دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان روز سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه با جواد اتابکی فرماندار شهرستان تفرش با هدف توسعه فرهنگ اقامه نماز در سطح شهرستان، به ویژه مدارس در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام رودبارانی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار، خواستار حمایت جدی و همه جانبه فرماندار شهرستان تفرش در گسترش فرهنگ اقامه نماز با توجه به شعار سال « آموزش همگانی نماز » در سطح شهرستان به ویژه در مدارس شد.

وی در ادامه گفت: جلسات شورای اقامه نماز شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء به صورت فصلی پیگیری و برگزار شود و برای پیگیری امور مربوط به نماز، فردی دلسوز و پرتلاش برای دبیری ستاد اقامه نماز شهرستان معرفی شود.

در ادامه رودبارانی خواستار تشکیل هیأت ارزیابی شهرستانی، برای ارزیابی فعالیت های ادارات در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز به ویژه نماز جماعت اول وقت، در طی سال شد.

وی افزود: یکی از مهمترین کارها برای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز، توسعه این فرهنگ در سطح محله های مختلف شهرستان است و ما باید برای این کار مهم و با ارزش، در محله های که فاقد مسجد هستند یک زمین با موقعیت جغرافیایی خوب در نظر بگیریم و با کمک خیرین و امکانات موجود، برای ساخت آن اقدام کنیم.

سپس اتابکی ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از تلاش های ستاد اقامه نماز استان در توسعه و ترویج فرهنگ غنی اقامه نماز، آمادگی خود را برای اجرای برنامه های فرهنگی جهت اشاعه فرهنگ نورانی نماز در سطح شهرستان، به ویژه نماز جماعت مدارس و پیگیری برای ساخت مسجد در محله های فاقد مسجد در سطح شهرستان تفرش، از طریق مسئولین مربوطه، اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا