فارس

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران ادارات و کارکنان فرمانداری شهرستان پاسارگاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و هفتم آذرماه، دوره آموزشی ویژه مدیران ادارات و کارکنان فرمانداری شهرستان پاسارگاد با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، قنبری فرماندار شهرستان و حجت الاسلام رامشی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

بر اساس توافقنامه ستاد اقامه نماز استان فارس و فرمانداری های استان، کارگاه آموزشی نمازشناسی ویژه مدیران ادارات و کارکنان فرمانداری شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد برگزار شد، حجت الاسلام سقاچی گفت: امروز در جای جای این کشور اسلامی در حال تشییع شهدا هستیم؛ شهدایی که پس از قریب به چهل سال به آغوش میهن بازگشتند. اگر سری به وصیت نامه شهدا بزنیم دو چیز را خیلی سفارش کرده اند؛ نماز و حجاب. امروز وظیفه همه ما اقامه نماز است نه خواندن نماز. خواندن نماز وظیفه ای فردی است. ممکن است انسان در خانه خود به تنهایی مدام مشغول به نماز باشد؛ این اقامه نماز نیست بلکه خواندن نماز است. وظیفه مسئول در جمهوری اسلامی اینست که به وصیت شهدا عمل کرده و به اقامه نماز بپردازد.

در ادامه این جلسه، فرماندار شهرستان گفت: مصوبه دولت مبنی بر اقامه نماز در سطح ادارات و پخش اذان را اجرایی کردیم.

در پایان، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شرح برنامه های فرهنگی آموزشی نماز شهرستان را بیان کرد و گفت: از اساتید تخصصی نماز در مدارس شهرستان بهره خواهیم برد.

کارکنان فرمانداری شهرستان پاسارگاد فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا