اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان روز شنبه هفتم بهمن ماه با باقری مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی با هدف پیگیری مصوبات شورای اقامه نماز و برگزاری اجلاس استانی نماز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رودبارانی ضمن تبریک ایام ماه رجب و تسلیت وفات حضرت زینب(س) به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان در سال جاری پرداخت.

وی در ادامه در خصوص برگزاری اجلاس استانی نماز مواردی را مطرح کرد و گفت: ان شاالله بتوانیم با همکاری استانداری و سایر دستگاه های اجرایی استان، اجلاس استانی نماز را هرچه باشکوه تر برگزار کنیم تا در ترویج فرهنگ نورانی نماز در سطح جامعه به ویژه در بین قشر دانشجو و دانش آموز، گامی موثر برداریم و در این زمینه خواستار حمایت همه جانبه مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی در ادامه این دیدار گفت: یکی از برنامه های موثر در ترویج فرهنگ نماز، برگزاری نشست ها و دوره های مربوط به نماز ویژه خانواده ها و دانش آموزان در مدارس حاشیه شهر اراک است و برای انجام این کار نیاز به همکاری مستمر استانداری و آموزش و پرورش می باشد.

رودبارانی گفت: به طور کلی و با توجه به اهمیت نماز، به ویژه در پیام های مقام معظم رهبری به اجلاس سراسری نماز و همچنین با توجه به اینکه نماز، هم دارای بعد پیشگیرانه و هم بعد درمان است، محور قرار دادن موضوع نماز در برنامه های دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی مورد انتظار است.

در ادامه باقری ضمن خیر مقدم، آمادگی کامل خود را برای برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز به ویژه نماز جماعت در ادارات و مدارس با ستاد اقامه نماز استان اعلام کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا