اخبارتهران

دیدار رئیس نظارت غله و خدمات بازرگانی استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، خان بیگی رئیس نظارت و ارزیابی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران با  حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان، در تاریخ بیست و هشتم آذر ماه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار خان بیگی رئیس نظارت و ارزیابی اداره کل غله  گزارشی از وضعیت ترویج فرهنگ نماز در واحد های تابعه را تشریح کرد.

وی گفت: در برخی از واحدهای تابعه ، نماز جماعت با حضور  کارکنان  برگزار می شود و انتظار ما این است که ارتباط بیشتری را با ستاد اقامه نماز استان تهران داشته باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: از اولویت ها و کارهای اساسی که می توان در اداره کل غله و واحد های تابعه  را شاهد باشیم برگزاری اولین جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل غله می باشد که با برگزاری جلسه  شورای اقامه نماز،  هر یک از واحد های تابعه نسبت به ترویج فرهنگ نورانی نماز برنامه ریزی و اقدامات خواسته شده را اجرایی خواهند کرد.

نور محمد پور با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی نماز در اداره غله گفت: بایستی  با برنامه ریزی نسبت به برگزاری دوره های آموزشی شیوه های دعوت به نماز  برای کارکنان و هم چنین خانواده آنها  برنامه ریزی و اجرایی کرد و ستاد اقامه نماز استان تهران می تواند نسبت به هماهنگی و حضور اساتید از مرکز تخصصی قم و اساتید بومی تهران اقدامات  لازم را انجام دهد.

در ادامه عسکری رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی اقامه نماز استان تهران گفت: با برقراری تفاهم نامه ما بین ستاد اقامه نماز استان تهران و اداره کل غله، بهتر و بیشتر می توانیم ارتباط و فعالیت کاری را شاهد باشیم.

وی با اشاره به سامانه سجاده برای بارگذاری گزارشات و فعالیت های اداره غله گفت: با برقراری تفاهم نامه، کد کاربری و رمز عبور در سامانه سجاده برای اداره غله ایجاد خواهد شد و تمام گزارشات و فعالیت های انجام شده در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز را  می توانید از این طریق ارسال نمائید.

دیدار رئیس نظارت و ارزیابی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز استاندیدار رئیس نظارت و ارزیابی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز استاندیدار رئیس نظارت و ارزیابی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا