کردستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر مرکز بزرگ اسلامی دیواندره

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: به منظور به روز آوری مهارت ها و توانمندی های ائمه جماعت لازم است دوره های آموزشی برای آن ها برگزار گردد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ بیست و هشتم آذر ماه جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با  مدیر مرکز بزرگ اسلامی دیواندره با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان دیواندره تشکیل شد.

این جلسه با هدف بحث و گفتگو پیرامون چگونگی مشارکت روحانیون اهل سنت در امر توسعه و ترویج نماز و لزوم یافتن راههای مناسب ورود آنان برای تبلیغ،تبیین و ترویج امر نماز برگزار شد.

در این جلسه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن برشمردن وضع موجود و لزوم پاسخگویی به شبهات با اولویت نسل نو اظهار داشت: در عصر حاضر دشمنان دین مبین اسلام و بخصوص بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره گیری از همه ابزارهای در اختیار تلاش می کنند تا نسل نو را با نماز و مسائل دینی و معنوی بیگانه و بی باور کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان افزود: با این وصف وظیفه روحانیون بیش از هر زمانی لازم است تا در برابر این هجمه قد علم کنند و به منظور به روز آوری مهارت ها و توانمندی های ائمه جماعت لازم است دوره های آموزشی برای آن ها برگزار گردد.

در ادامه  کهنه پوشی مدیر مرکز بزرگ اسلامی دیواندره ضمن اظهار آمادگی گفت: انشاالله با همکاری ستاد اقامه نماز استان و تامین استاد به زودی دوره توجیهی آموزشی برای روحانیون اهل سنت در سطح شهرستان برگزار خواهیم کرد تا بیش از پیش با وضع موجود و وظایف خود آشنا شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا