آذربایجان شرقیاخبار

فضای مجازی برای ما هم تهدید و هم فرصت است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با سهرابی کارگردان و مدیر موسسه روبان سبز به همراه سایر کارشناسان روز پنج شنبه دهم خرداد ماه انجام شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به اهمیت هنر و رسانه در عصر حاضر، گفت: امروز شاهد هستیم که فضای مجازی و رسانه های مختلف ذهن جوانان و نوجوانان ما را مدیریت می کند، و هزینه های غیر قابل جبرانی برای خانواده ها تحمیل می کند.

وی ادامه داد: فضای مجازی برای ما هم تهدید و هم فرصت است، چرا که اگر ما بتوانیم معارف اهل بیت را هنرمندانه از طریق همین رسانه به سمع و نظر افراد مختلف جامعه برسانیم، برای ما بهترین فرصت است ولی اگر غفلت کنیم دشمنان این فضاء را به قتل گاهی برای نوجوانان و جوانان ما تبدیل می کنند.

وی با بیان اهمیت هنر افزود: ایت الله جوادی آملی در یکی از سخنرانی های خود گفت: اگر در عصر حاضر قرار باشد خداوند پیامبری مبعوث کند حتما معجزه او هنر خواهد بود.

سهرابی با استقبال از برنامه های طرح شده از سوی ستاد اقامه نماز، گفت: در بحث معارف اهل بیت علیهم السلام تولیداتی داشتیم و بنده به ضرورت کار فرهنگی واقف هستم و تولیدات فرهنگی متنوعی داریم و از برنامه های ستاد اقامه نماز در موضوعات مختلف استقبال می کنیم.

در این جلسه مقرر شد برای هماهنگی و همکاری های لازم جلسات متعددی برگزار شود.

دیدار آقاجانی با مدیر روبان سبز دیدار آقاجانی با مدیر روبان سبز دیدار آقاجانی با مدیر روبان سبز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا