اخبارخراسان رضوی

معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان از نمازخانه دبستان دخترانه منطقه محروم مشهد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در مدارس با حضور معاون مدیر کل راه و شهرسازی، رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۷ مشهد، کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از دبستان دخترانه حاج حسین عرب که در منطقه محروم شهر واقع شده است یکشنبه بیست و پنجم دی ماه بازدید شد.

ذبیحی معاون مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی بیان داشت: این اداره کل آمادگی دارد نسبت به تعامل بیشتر با اداره کل آموزش و پرورش نسبت به معرفی و بهرمندی بیشتر از جانمایی محیط های آموزشی پیش بینی شده و در نقشه شهرسازی شهرهای استان همکاری نماید.

وی در جمع دانش آموزان ظرفیت ها و ماموریت های اداره کل راه و شهرسازی را ارائه کرد و گفت: از دانش آموزان خواست با توکل به خدا و اقامه نماز اول وقت در همه ی امور بویژه تحصیل موفق باشند .

سید محمد سید محمدی کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی نیز در جمع دانش آموزان درباره اهمیت اقامه نماز اول وقت و توفیق همکلامی با خداوند متعال مطالبی بیان کرد و اقامه نماز را اقامه ی همه خوبیها دانست.

در پایان از دانش آموزان و مربیان فعال در این مدرسه که در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز نقش اساسی داشته اند تقدیر بعمل آمد.

این بازدید و حضور در نماز جماعت مدارس در راستای رونق بخشی به نماز مدارس با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی استان و نمایندگان آداره کل آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز طبق ابلاغ مصوبه شورای اقامه نماز استان از سوی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا