اخبارکردستان

شورای اقامه نماز سازمان حج و زیارت استان کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: حج و زیارت و ستاد اقامه‌ نماز وجه اشتراکی که دارند پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که اگر دقت کنیم ایشان برای کنگره حج و اجلاس نماز پیام‌ می دهند که نشان از اهمیت والای این دو موضوع است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در روز سه شنبه سوم بهمن ماه شورای اقامه نماز حج و زیارت استان کردستان با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد.

عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با اشاره به حج بعنوان یکی از مهمترین فروع های دین گفت: توفیق بزرگی است برای شما عزیزان که سعادت خدمت در حج و زیارت را دارید.

وی افزود: حج و زیارت و ستاد اقامه‌ نماز وجه اشتراکی که دارند پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که اگر دقت کنیم ایشان برای کنگره حج و اجلاس نماز پیام‌ می دهند که نشان از اهمیت والای این دو موضوع است.

عظیمی با اشاره به ارزیابی دستگاه ها، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد و گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پیام به اجلاس سیزدهم نماز بر ارزیابی از عملکرد نمازی دستگاه ها تاکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: درخصوص اجرای دوره های آموزش نحوه صحیح قرائت نماز در حج و زیارت ظزفیت خوبی وجود دارد که انشاالله با پیگیری و هماهنگی های لازم برنامه های خوبی در‌این زمینه اجرا شود.

مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان توضیحاتی درخصوص ارزیابی دستگاه ها، شاخص های ارزیابی، سامانه سجاده و‌ نحوه بارگزاری مستندات در سامانه ارائه کرد.

در ادامه شیرزادی مدیرکل حج و زیارت استان کردستان در جلسه شورای اقامه نماز حج و زیارت از زحمات ستاد اقامه نماز استان تشکر کرد و  درخصوص کیفیت ارزیابی عملکرد نمازی که توسط ستاد اقامه نماز استان صورت گرفت توضیحاتی ارائه کرد.

وی گزارش مختصری از آمار شرکت کنندگان در حج و زیارت ارائه کرد و افزود: سالیانه همایش زائران حج برگزار می شود و جمعیت قابل توجهی حضور دارند که می توان از این ظرفیت در‌جهت آموزش نحوه صحیح قرائت نماز با همکاری ستاد اقامه نماز استفاده کنیم.

شیرزادی با اشاره به تفاهم نامه سازمان حج و زیارت استان با بانک ها گفت: انشاالله با چهار چوبی که ستاد اقامه نماز استان پیشنهاد می کند افراد را به بانک درخصوص اعطای وام قرض الحسنه‌ جهت اعزام به عتبات معرفی کنیم.

وی همچنین با اشاره به زحمات دبیران ستاد اقامه نماز گفت: پیشنهاد می کنم که دبیران ستاد اقامه نماز ادارات را به صورت کاروان های شخصی یا خانوادگی به عتبات اعزام کنیم.

شورای اقامه نماز سازمان حج و زیارت استان کردستان برگزار شدشورای اقامه نماز سازمان حج و زیارت استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا