اخبارگلستان

دوره آموزشی معارف نماز ویژه مدیران کاروانهای زیارتی در گلستان برگزار می شود

در راستای برگزاری دوره تصحیح قرائت و زیباخوانی نماز ویژه مدیران و روحانیون کاروانهای زیارتی، مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر حج و زیارت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای برگزاری دوره آموزشی معارف نماز و دوره تصحیح قرائت و زیباخوانی نماز ویژه مدیران و روحانیون کاروانهای زیارتی، مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر حج و زیارت در روز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این دیدار با اشاره به نقش آفرینی مدیران کاروان های زیارتی در سفرهای عتبات و عالیات و حج، گفت: آموزش مدیران، روحانیون و مسئولین فرهنگی در کاروانها، در حوزه معارف نماز، کمک شایانی به ترویج و گسترش فرهنگ نماز در بین آحاد مختلف مردم می کند.

وی گفت: با توجه به اینکه در تمام سفرهای زیارتی اقامه نماز در اولویت قرار دارد، ضرورت دارد در مرحله اول آموزش مدیران و روحانیون کاروانها در دستور کار قرار بگیرد تا در این سفرها نکات لازم در خصوص اقامه نماز به زائران تذکر داده شود.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان گفت: آمادگی داریم با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز در استان دوره آموزشی معارف نماز و دوره تصحیح قرائت و زیباخوانی نماز ویژه مدیران و روحانیون کاروانهای زیارتی را با همکاری حج و زیارت برگزار کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا